کودکی که اسباب بازی تفنگ تک تیرانداز به دست داشت دستگیر شد!!

برای برانگیختن بحث، لازم نیست یک اسلحه واقعی باشد: طبق گفته اپل، فیس بوک و توییتر، حتی اسلحه های ایموجی هم شارژ خاصی دارند که لزوماً متعلق به متون یا توییت های ما نیست: همه آن شرکت ها اسلحه اصلی خود را کنار گذاشته اند.

TSA اداره امنیت حمل و نقل توصیه می کند اسباب بازی تفنگ تک تیرانداز با چمدان های چک شده بسته بندی نشوند تا مشکلی به وجود نیاید.

این قانون اسلحه‌های پرتاب، اسلحه‌های Nerf، شمشیرهای اسباب‌بازی یا سایر مواردی را که شبیه به سلاح‌های گرم یا سلاح‌های واقعی هستند، ممنوع می‌کند.

برای برخی از والدین، این سوال که چگونه با تفنگ‌های اسباب‌بازی کار کنند ادامه دارد برخی فقط اسلحه‌های آبی و فقط از رنگ‌های روشن استفاده می‌کنند.

دیگران قوانین ظریفی دارند اینکه تفنگ های اسباب بازی هرگز نباید به سمت مردم نشانه شوند یا برای تظاهر به قتل کسی استفاده شوند.

اما، باز هم، معمولاً هدف یک اسلحه، چه واقعی و چه تقلبی، همین است. برخی از والدین می گویند که این تصمیم آسان نیست یکی از مادران با اکراه به پسرانش اجازه می دهد تا در تیراندازی پینت بال شرکت کنند، تا باعث شود آنها احساس ترک نکنند.

بیرون در میان دوستان سخت ترین قسمت برای سوتو بره ممنوعیت استفاده از تفنگ های آبی است.

او می‌گوید: تفنگ‌های آبی واقعاً بسیار سرگرم‌کننده هستند، اما بیایید صادق باشیم، Super Soakers اساساً تفنگ‌های آبی به سبک سلاح‌های تهاجمی هستند. ما با آب پاش‌ها لوله‌های بلند بدون ماشه و بادکنک‌های آبی بسنده می‌کنیم.

چندین والدین به من گفتند که نگرانی هایشان در مورد اسلحه های اسباب بازی به دلیل نگرانی آنها از خشونت واقعی با اسلحه کم رنگ می شود.

دیویس در پاسخ به برخی واکنش‌های شدید آنلاین در مورد تفنگ اسباب‌بازی شاهزاده جورج، گفت: ای کاش این خشم همچنان متوجه NRA بود، نه شاهزاده جورج و خانواده سلطنتی.

شاید اگر در جامعه‌ای زندگی می‌کردیم که قوانین سختگیرانه‌ای برای اسلحه داشت، کودکان نوپا ما نیز می‌توانستند با اسلحه‌های وانمودی بازی کنند.

من فکر می‌کنم این در واقع چیزی است که باید آرزویش را داشت-بیایید به جامعه‌ای تبدیل شویم که در آن اسلحه‌ها به اندازه شمشیرهای نوری خارق‌العاده هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.