کفش کالج طبی مردانه هوشمند که شما را به سرعت به مقصد می رساند

احتمالاً کفش کالج را روی پا در اطراف شهر دیده‌اید، معمولاً زیر مچ پا برهنه و یک جفت چینی خوش‌بند. بله، این کفش راحتی ساده، راحت‌ترین و همه‌کاره‌ترین کفش مردانه هوشمند و غیررسمی است.

کفش کالج طبی مردانه اخیراً احیا شده اند و مسلماً از پسرعموهای خود یعنی آکسفورد و دربی پیشی گرفته اند.

این تا حدی به راحتی به دلیل راحتی است، این که یک کفش لغزنده است، اما همچنین به لطف توانایی کفش راحتی برای زیبا به نظر رسیدن تقریباً در هر شرایطی است. شلوار جین، چینی، شلوار کت و شلوار، شورت نخی، هر چیز دیگری.

اما چه چیزی یک کالج را می سازد؟ و چگونه باید آنها را بپوشید؟ کفش‌های کتانی برای مردان دسته‌بندی بسیار گسترده‌ای هستند، بنابراین اجازه دهید برخی از سبک‌های رایج را با هم مرور کنیم.

کالج مردانه چیست؟

چند ویژگی از کالج سنتی وجود دارد. اولا بدون توری کالج ها، کفش‌های لغزنده‌ای هستند که به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند که روی پاهای شما سر می‌خورند و از پا خارج می‌شوند، که باعث راحتی بیشتر آن‌ها می‌شود.

کالج ها نیز کم رشد هستند. آنها دارای یک پاشنه باریک و رویه چرم هستند و شما باید آنها را بدون جوراب یا در حالت ایده آل، با جوراب های نامرئی مچ پا بپوشید.

کالج های پنی، با علامت تجاری زین در سرتاسر خون آشام، کالج های منگوله ای، کالج های اسبی و کتی لوفر وجود دارند. همه آنها کمی متفاوت به نظر می رسند، اما همه آنها بخشی از خانواده لوفرها هستند. لوفرها از کجا آمده اند؟

کت و شلوارهای مردانه چند داستان منشا دارند. در اوایل قرن بیستم، طراحان بریتانیایی کفش‌های بلندتری را برای نجیب‌زاده‌های انگلیسی تولید می‌کردند.

در آن سوی اقیانوس اطلس، کفش‌ساز نروژی، نیلز گرگوریوسون تورانگر، موکاسین‌های سنتی بومیان آمریکا را با کفش‌های ماهیگیری نروژی ترکیب کرد تا اولین پنی کالج رسمی را ایجاد کند، که در بین دانشجویان آمریکایی محبوبیت زیادی پیدا کرد که از این کار برای نگه داشتن سکه‌ها استفاده می‌کنند. نام.

برای 100 سال بعد، کفش های کالج به یک کفش اصلی مردانه تبدیل شدند. آنها واقعاً حدود ده سال پیش به جریان اصلی فرهنگی ضربه زدند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.