کفاشی که با استفاده از زیره کفش بزرگترین کفش دنیا را ساخت

زیره Vibram® لزوماً یک نوع کفی نیست یک برند است، آنها اولین بار در دهه 1930 شروع به کار کردند و نام ویتال برهمانی، کوهنورد کوهستانی آلپ و بنیانگذار شرکت تولید کننده کفی ویبرام، برگرفته شده است.

کف پای ویبرام با تمرکز بر سلامت پا، بادوام، مقاوم در برابر لغزش و ضد آب است. آنها برای کفش های پیاده روی و پیاده روی ایده آل هستند.

در این مقاله مطالبی در مورد خرید زیره کفش و  نحوه انتخاب درست به شما ارائه می دهیم.

کف پای داینیت قرن هاست که وجود داشته است. درست مانند کفی های ریج وی، کفی های داینیت نیز نوعی از زیره های لاستیکی هستند، آنها دارای یک الگوی متمایز با خرطوم های گرد هستند.

تیغه ها باعث می شوند که گل و سنگ روی زیره کفش گیر نکند.

کفش هایی که زیره آن دنیت است بسیار راحت و بادوام هستند. اکثر آنها نازک هستند و ظاهری کم‌رنگ‌تر به کفش‌ها می‌دهند. عیب اصلی کفی های دیانیت این است که چسبندگی کافی ندارند، به خصوص اگر در زمین های گلی راه بروید. این زیره ها برای کفش های مجلسی ایده آل هستند.

این کفی ها از دو ماده ساخته شده اند. چوب پنبه و لاستیک، زیره های نیتریل چوب پنبه ای به اندازه کفه های لاستیکی بادوام هستند و بهترین بخش این است که به اندازه سنگین نیستند.

آنها بسیار راحت هستند و در برابر روغن مقاوم هستند، نقطه ضعف این کفی ها این است که آج ندارند، بنابراین، آنها را نمی توان در شرایط لغزنده پوشید. کفی نیتریل چوب پنبه ای برای پوشیدن روزانه ایده آل است.

کفی کرپ از لاستیک لاتکس طبیعی “کرپ” ساخته شده است، آنها به خاطر راحتی و ظاهر زیبای خود معروف هستند، راحتی در نتیجه افزایش محافظت در قسمت میانی پا است. نقطه ضعف زیره های کرپ سنگین بودن آنهاست.

این ماده همچنین دارای منافذ باز است و حذف هر گونه آلودگی یا گرد و غبار به دام افتاده در زیره را دشوار می کند. زیره کرپ برای چکمه های مدرن ایده آل است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.