کشباف چیست؟

قابل ذکر است که ژرسه یک پارچه نخی تک بافته است که به دلیل کشش و نرمی خود شناخته شده است. به دلیل نحوه بافتنی کشش، کشسانی طبیعی بدون استفاده از الیاف کششی مانند الاستین وجود دارد. ژرسی را به عنوان پارچه ای می شناسید که برای ساخت تی شرت های نخی مورد علاقه تان استفاده می شود، اما آیا می دانستید که ژرسه برای درست کردن ملافه و ملحفه نیز استفاده می شود؟ ملحفه های ساخته شده از جرسی کشسان، نرم هستند و چروک ها را راحت تر از پارچه پنبه ای دیگر که معمولاً برای ساخت ملحفه استفاده می شود، از بین می برند. پارچه ژرسه به این دلیل نامگذاری شده است که برای اولین بار در جزیره کانال جرسی در دوران قرون وسطی تولید شد. در قرن بیستم، عمدتاً با لباس زیر مرتبط بود.

 نگهداری از کشباف

لازم به ذکر ست که ژرسه یک پارچه کرپ مازراتی کم تعمیر و نگهداری است. شما می توانید آن را با ماشین لباسشویی بشویید تا خشکشویی. در حالی که کشش تمایل به جمع شدن دارد، می‌توان از انقباض آن با شستن در آب سرد یا شستن با دست، و خشک‌کردن با هوا یا خشک‌شوی در دمای پایین جلوگیری کرد.

آیا کشباف چروک می شود؟

پارچه ژرسه به راحتی چروک نمی شود زیرا کشش خاص آن به آن اجازه می دهد شکل خود را حفظ کند.

آیا بافتنی به راحتی تمیز می شود؟

کشش 100٪ پنبه به راحتی قابل تمیز کردن یا شستشو با ماشین لباسشویی است. ژاکت پنبه ای بوها را به راحتی آزاد می کند.آیا بافتنی به راحتی تمیز می شود؟

پارچه مانتویی تابستانه

ملحفه کشباف نخی

شایان به ذکر است که سیاری از مردم نرمی ورق‌های پنبه‌ای را به جای بافت پرکال سفت‌تر که معمولاً با ملحفه‌ها مرتبط است ترجیح می‌دهند. تصور کنید هر شب روی تی شرت مورد علاقه خود می خوابید! این ملحفه ها به راحتی چروک نمی شوند و همچنان مانند ملحفه های معمولی قابل تنفس هستند اگر از پنبه ساخته شده باشند. ملحفه های جرسی برای رختخواب کودکان عالی هستند.

لازم به ذکر است که مجموعه ما این محصول را در انواع مختلف رنگ دارا می باشد و در زمینه جنس پارچه کرپ مازراتی سبز بسیار عالی و با کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده است. همچنین از نظر قیمت بسیار مناسب تر از بازار است. چنانچه که برای اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین ما تماس حاصل نمایید و در صورت سوال و پیشنهاد درمورد این مجموعه و همچنین این محصول می توانید از بخش نظرات و پیشنهادات با ما در ارتباط باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.