پادشاه جدید انگلیس از دفتر نقاشی کوچک برای پر کردن اوقات فراغت خود استفاده می کند

حتی در عصر دیجیتال، ثبت افکار و ایده‌های شما به شکل آنالوگ می‌تواند تغییری تازه‌کننده در سرعت باشد و حتی به شما کمک کند شفاف‌تر و آزادتر فکر کنید، به‌ویژه در مواقع استرس و اضطراب بالا.

همانطور که گفته شد، دفتر نقاشی کوچک و دفترچه های کاری منبع عالی برای ایده های تازه و تکمیل کار هستند.

یک نوت بوک با کیفیت بالا دوام بیشتری دارد و به افزایش خلاقیت و بهره وری کمک می کند. وقتی به دنبال مجله ای برای نوشتن ایده های خود هستید، به صحافی و وزن کاغذ توجه کنید.

یک حلقه دوقلو یا صحافی دوخته شده و چسبانده شده به شما کمک می کند تا نوت بوک شما را مدت بیشتری در کنار هم نگه دارید در حالی که وزن کاغذ 70 گرمی یا بالاتر معمولاً ضخیم تر و بادوام تر است.

از نظر سبک، بیشتر نوت‌بوک‌ها دارای صفحات توری، خط‌دار، نقطه‌دار یا خالی هستند.

از یک مجله گلوله گرفته تا یک نوت بوک هوشمند قابل استفاده مجدد، ما بهترین نوت بوک ها را برای کار جمع آوری کرده ایم که به شما کمک می کند سازماندهی کنید و ایده های خود را عملی کنید.

یک نوت بوک چیزی بیش از یک ابزار کاربردی است. این می تواند منبع شادی باشد، یک آیتم آرزومند که یک کار معمولی و روزمره یادداشت برداری، یادداشت برداری، برنامه ریزی کار، طوفان فکری، یا ابله را به یک تجربه عالی تبدیل می کند.

ارتقاء از یک نوت بوک ارزان به یک نوت بوک باکیفیت معمولاً فقط چند سنت بیشتر در هر صفحه هزینه دارد یا در کل حدود 2 تا 5 دلار و ما فکر می کنیم ارزش آن را دارید.

پس از مصاحبه با متخصصان، تحقیق در مورد بیش از 80 دفترچه یادداشت، و نوشتن مشتاقانه در 24 مورد از آنها در کنار هم طی چند هفته، ما انتخاب هایی در تعدادی از اندازه ها و سبک ها داریم.

هر یک از این نوت‌بوک‌ها تجربه نوشتن بسیار بهتری نسبت به آنچه می‌توانید از یک نوت‌بوک عمومی و بدون قفسه در Walgreens به دست آورید، ارائه می‌کند.

انتخاب فقط یک نوت بوک برای همه غیرممکن است، زیرا هرکسی در مورد اندازه، مواد جلد، خط کشی صفحه، احساس کاغذ و تمام ویژگی های کوچک دیگری که یک نوت بوک را از دیگری متمایز می کند، ترجیحات متفاوتی دارد.

انواع مختلف نوت بوک نیز ممکن است اهداف متفاوتی داشته باشند.

بنابراین ما مجموعه‌ای از نوت‌بوک‌های عالی از 2 دلار تا 20 دلار را به شما پیشنهاد می‌کنیم: نوت‌بوک‌هایی با جلد نرم با کاغذ ابریشمی و صاف و چسبناک‌تر و کاغذ دندان‌تری.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.