ممنوع کردن فروش تنقلات در دوره ناهار مدرسه

حیف دانش‌آموزان فقیر دبیرستان متامورا، در نزدیکی پیوریا، ایالتی. حداقل، زمانی که مقامات مدرسه فروش تنقلات ناخواسته توسط شورای کیک دوقلو دخترانه دانش آموزی را در دوره ناهار ممنوع کردند، دانش آموزان این را دیدند.

اما ناظم مدرسه، کن مورر، که خود را «هر روز دیگر، آهسته دویدن سه مایلی» معرفی می‌کند، تلاش خود را برای محدود کردن مصرف کالری‌های خالی دانش‌آموزان به عنوان یک شاخه منطقی از یک کیک مغزدار کمپین منطقه‌ای برای تشویق زندگی سالم می‌دانست.

مورر می‌گوید: «ما بچه‌هایی داشتیم که از خط عبور می‌کردند و سه تا توینکی می‌گرفتند، و این ناهار آنها بود. “آنها انتخاب های عاقلانه ای نداشتند.” بنابراین به جای چنین شیرینی های قاچاق، به جمعیت کافه تریا خوراکی های مغذی مانند میوه، هویج و سالاد ارائه شد. در برابر چنین ظلمی، دانشجویان با تحریم کیف قهوه ای پاسخ دادند.

همه اینها اشتهای Peorian را برای جنجال عمومی برانگیخت. رابرت راث، دی‌جی پیوریا WMBD، داستان را دنبال کرد و طرف بچه‌ها را گرفت. راث خشمگین به شنوندگان شوکه شده گفت: «اول، اسکیت‌بردهایشان را می‌برند، سپس توینکی‌هایشان را می‌برند».

به تشویق راث، افراد شرکت Continental Baking یک کامیون از مهماندار کیک کاکائویی خیس تونکیز خود را به مدرسه فرستادند و آنها را به صورت رایگان بین ساکنان محروم Metamora High توزیع کردند.

جان ویلیامز، مرد صبحگاهی WMBD، که در کنار مدیران مدرسه قرار گرفت، کم‌کم نبود. ویلیامز یک تولیدکننده سیب محلی را تشویق کرد تا یک محموله سیب رایگان را به اشتراک بگذارد.

در نهایت، همه چیز به یک مسابقه یک مایلی ختم شد و کیک هدها – که امیدوار بودند ثابت کنند کیک تولد خانگی سوزی کیو و هو هوس آنها را سنگین نمی کنند – در برابر مدافعان سیب و این چیزها قرار گرفتند.

 • منابع:
  1. Don’t Let Them Eat Cake
 • تبلیغات: 
  1. دستگاه لیزری که می تواند فولاد را نصف کند!
  2. لامپی که باعث کور شدن یک فرد شده است
  3. ساخت جعبه ای که هرگز نمی شکند
  4. دردسر استفاده از رنگ روغنی در آرایشگاه مردانه

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.