معرفی 10 فروشگاه زیره کفش چوبی در آمریکا

همانطور که ما از محصولات طبیعی به سمت لاستیک دور می شویم، می خواستم به این نقطه میانی بین طبیعی و غیر طبیعی اشاره کنم: چوب پنبه نیتریل.

اگر به دنبال دوام لاستیک هستید اما نه وزن، ارزش دیدن را دارد. این یک ماده کامپوزیتی است که از مخلوط کردن قطعات چوب پنبه با لاستیک ساخته می شود.

این باعث می‌شود که آن را سبک‌تر و (به طور ذهنی) راحت‌تر از بسیاری از زیره‌های لاستیکی بیشتر کند و به سرعت چرم فرسوده نمی‌شود.

همچنین مقاومت آن در برابر سایش و روغن بسیار بیشتر از چرم است باور کنید یا نه، آنها بسیار بیشتر از آنچه فکر می کنید چسبندگی دارند.

برای اطلاع از قیمت و خرید زیره کفش می توانید به سایت های معتبر مراجعه نمایید.

گفته می شود، کفی های نیتریل چوب پنبه ای اغلب فاقد آج هستند، بنابراین برای شرایط لغزنده ایده آل نیستند.

اما آنها گزینه خوبی برای یک چکمه روزمره هستند و مطمئناً چسبناکتر از یک زیره چرمی صاف هستند، اما اگر به دنبال چیزی برای آب و هوای نامساعد هستید (و برای اسکیت روی یخ به مقصد خود هیجان زده نیستید) این یکی را رد کنید.

شاید محبوب ترین تولید کننده زیره لاستیک داینیت از بریتانیا باشد. ساخته شده توسط هاربو، گیره‌های فرورفته چسبنده زیره، ظاهری صاف و براق را فراهم می‌کند، و در حالی که بسیار مدرن به نظر می‌رسد، در واقع در سال 1910 عرضه شد.

امروزه در چکمه‌های بالاتر (بخوانید: بیش از 350 دلار) مانند آسیاب هیگینز و بوت سرویس وایبرگ.

نام تجاری داینیت معمولاً در چکمه‌هایی مانند این‌ها دیده می‌شود، زیرا به طور گسترده‌ای به عنوان یک مصالحه عالی در چسبندگی، زیبایی شناسی، انعطاف‌پذیری و دوام در نظر گرفته می‌شوند.

لازم به ذکر است این چکمه‌ها با گیره‌های فرورفته‌ای که علامت تجاری آن‌ها است، خط صاف‌تر و کشش بسیار بهتری نسبت به زیره چرمی صاف دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.