مسی اولین بار با کفش فوتبال میزانو روپایی زدن را شروع کرد

خرید کفش های فوتبالی جدید برای خریدارانی که برای اولین بار خرید می کنند می تواند کمی دلهره آور باشد. عوامل متعددی دخیل هستند و گیره های خوب ارزان نیستند.

همچنین برندهای متعددی همانند کفش فوتبال میزانو در بازار وجود دارد که می تواند خریداران را بیشتر گیج کند. از این رو، انجام تکالیف ضروری قبل از غوطه وری ضروری است.

در این راهنما، ما به تمام سوالات رایج در مورد کفش های فوتبال که ممکن است برای اولین بار خریداران داشته باشند پاسخ می دهیم.

علاوه بر این، اگر قبلاً گیره‌هایی دارید، اطلاعات مفیدی در مورد اینکه چگونه می‌توانید عمر آن‌ها را افزایش دهید، پیدا خواهید کرد. پیشنهاد می کنیم مقاله ما در مورد تاریخچه کفش های فوتبال را بررسی کنید.

گیره های فوتبال مدرن مانند هر کفش دیگری به نظر می رسند، اما در پایین خود میخ های نوک تیز دارند. به این میخ ها گل میخ (یا گیره) می گویند و برای ایجاد چسبندگی در زمین بازی وجود دارند.

بیشتر فوتبال های حرفه ای در زمین های چمن در فضای باز انجام می شود، بنابراین برای بازیکنان ضروری است که در حین دویدن، چنگال خود را حفظ کنند.

این ناودانی ها می توانند از پلاستیک یا فلز (معمولاً آلومینیوم) ساخته شوند. علاوه بر این، این ناودانی ها را می توان به طور دائم متصل کرد و یا در برخی موارد جداشدنی هستند. برخی از اشکال فوتبال نیز بر روی سطوح سخت داخلی بازی می شود.

بنابراین، گیره های فوتبال داخل سالن حتی ممکن است روی کف پای خود ناودانی نداشته باشند. آنها بیشتر شبیه گودی یا گوه هستند و کوچکتر هستند، بنابراین سطح تماس بیشتری در پایین گیره فوتبال با زمین فوتبال دارید.

با این حال، تفاوت های جزئی اما اساسی بین این دو وجود دارد. و به همین دلیل نمی توان از یک نوع قلاب برای ورزش دیگری استفاده کرد.

تفاوت قابل توجه این است که کفش های فوتبال دارای یک سنبله در کف پا هستند در حالی که کفش های فوتبالی این گونه نیستند. گل میخ انگشت پا برای بازیکنان فوتبال ضروری است، زیرا به آنها کمک می کند تا در هنگام مهار یا فشار دادن به تکلر، چنگ خود را حفظ کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.