عایق های رطوبتی از جنبه های کلیدی محوطه ساختمان است

عایق رطوبتی یکی از جنبه های کلیدی محوطه ساختمان است. در حین و پس از ساخت، سد ضد آب باید غیر قابل نفوذ باشد و از ورود آب به محوطه ساختمان جلوگیری کند. IIBEC منابع متعددی را برای متخصصان طراحی در اختیار دارد تا در مورد اهمیت عایق رطوبتی بیشتر بدانند. این منابع شامل مدارک معتبر، دوره های آموزشی متعدد و مقالات متعدد فنی ضد آب منتشر شده است.

متقاضیان برای تبدیل شدن به مشاوران عایق رطوبتی ثبت شده باید شرایط خاصی را داشته باشند. این الزامات شامل سطوح قابل تأیید تجربه کاری و تحصیلات، استانداردهای اخلاقی بالا، و ایزوگام سه بعدی نمره رضایت بخش در هر دو آزمون RWC و دانش مشاور عمومی (GCK) است.

متقاضیانی که در حال حاضر دارای نام مشاور سقف ثبت شده (RRC®) و/یا مشاور ثبت شده دیوار خارجی (REWC®) هستند، از شرکت در آزمون GCK معاف هستند.

اگرچه درخواست جداگانه ای برای آزمون GCK وجود ندارد، زیرا تأیید درخواست RWC داوطلبان را واجد شرایط ایزوگام عایق حرارتی شرکت در این آزمون می کند، یک راهنمای مطالعه در دسترس است.

آزمون آنلاین RWC دارای 60 سوال چند گزینه ای است که شامل موضوعات زیر است: مواد عایق رطوبتی، سیستم های درجه پایین و بالاتر، طراحی، استانداردهای ایزوگام طرح دار صنعتی و تست و بررسی.

IIBEC انجمن حرفه ای بیش از 3500 متخصص محوطه ساختمان، از جمله افرادی است که در رشته عایق رطوبتی تمرین می کنند. مشاوران ضد آب ثبت شده (RWC®) را می توان با استفاده از ایزوگام دولایه کادر انتخاب در قسمت جستجو شناسایی کرد.

سمینار کمکی ارائه شده توسط Paul Buccellato، F-IIBEC، RWC، REWC، FASTM، AIA، در کنوانسیون و نمایشگاه بین المللی IIBEC 2021. برای ثبت نام در سمینار اینجا کلیک کنید.

این سمینار بر روی سیستم‌های عرشه پلازا، عایق‌های رطوبتی کاربردی سطحی و عایق‌های رطوبتی پایین‌تر تمرکز دارد. این دوره به بررسی تفاوت های سقف، عایق رطوبتی و عایق رطوبتی می پردازد.

 

 • منابع:
  1. Building Enclosure Waterproofing
 • تبلیغات: 
  1. پیدا شدن طلا های حضرت سلیمان در مصر!
  2. رفتگر خوش شانسی که ثروتمند شد!
  3. رنگ روغنی رئیس جمهور را از تصادف وحشتناک نجات داد
  4. ساخت دفتر با الیاف نقره برای شاهزادگان مصری!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.