طراحی شیک و فوق العاده کاربردی کوله پشتی برند معروف

طراحی شیک، فوق العاده کاربردی و از همه بهتر، کوله پشتی Monarc Settra Duffel با 50 بطری پلاستیکی بازیافتی در هر کیسه ساخته شده است.

اگر ترجیح می دهید آن را روی پشت خود حمل کنید، این کیف دوفله می تواند به یک کوله پشتی تبدیل شود. این کاملاً در برابر آب مقاوم است و اگر ترجیح می دهید مربی های خود را جداگانه نگهداری کنید، کیف اداری چرم دارای یک محفظه مخصوص کفش است.

Monarc Settra به دلیل طراحی کاربردی و تطبیق پذیری بهترین کیف ورزشی مردانه را به دست می آورد. این کیف دارای تاییدیه TSA است، بنابراین در صورت تمایل می توانید از آن به عنوان یک کیف دستی در هنگام سفر استفاده کنید.

یک جیب اختصاصی لپ تاپ 17 اینچی و بالشتک اضافی و مواد ضد الکتریسیته ساکن وجود دارد تا در صورت تمایل بتوانید کیف چرم مردانه مستقیماً از باشگاه به محل کار بروید.

اگر می‌خواهید از بسته‌های فشرده‌سازی، کیسه‌های لباس‌شویی و کیسه‌های سفارشی ساخته شده استفاده کنید کیف چرم دست دوز دانشجویی تا ملزومات روزانه‌تان را مرتب نگه دارید، Monarc تخفیف‌های ویژه‌ای در بسته‌های مختلف ارائه می‌دهد.

اگر فکر می‌کنید کیف‌های باشگاهی نمی‌توانند با کلاس باشند، دوباره فکر کنید. این کیف ورزشی چرمی سطح بالا توسط هاربر لندن درسی استادانه در مورد چگونگی شیک و مجلل ساختن یک اکسسوری کاربردی است. با این روی شانه، مطمئناً نود درصد از سالن بدنسازی در حین عبور از در به شما نگاه می کنند.

این کیف ورزشی لوکس که در رنگ‌های قهوه‌ای بلوطی و مشکی موجود است، اندورفین شما را کیف چرم مدرسه فانتزی حتی قبل از شروع ورزش افزایش می‌دهد. در داخل، یک جیب زیپ دار و یک جیب دوتایی بزرگ پیدا خواهید کرد.

 • منابع:
  1. In A League Of Their Own: The 17 Best Gym Bags For Men
 • تبلیغات: 
  1. استفاده از دستگاه لیزر در برش انواع چوب!
  2. لامپ ال ای دی که سوسک ها را می کشد
  3. یافتن جسد پیر مرد صد ساله در بشکه
  4. رازهای موفقیت یک کارگر ایرانی که میلیاردر شد!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.