ساخت بزرگ ترین سطل زباله پلاستیکی پدال دار توسط خانم ایرانی

سطل زباله پلاستیکی پدال دار برای جمع اوری زباله ها بسیار مناسب می باشد.

ممکن است در ابتدا زیاد فکر نکنید که به دنبال سطلی برای نگهداری زباله های خود بگردید، اما یک سطل زباله به خوبی در نظر گرفته شده می تواند مکان شما را مرتب نگه دارد و در عین حال به اتاق اضافه می کند.

سبک‌های زیادی با ویژگی‌های مختلف موجود است که روز زباله را راحت‌تر می‌کند و هر زمان که در آشپزخانه یا حمام خود هستید از دیدن آن متنفر باشید.

سطل

چه چیزی را در نظر بگیرید
اندازه
برای انتخاب اندازه مناسب، ابتدا باید در نظر داشته باشید که در چه اتاقی از سطل زباله استفاده می کنید و همچنین چه مقدار زباله جمع می کنید. یک سطل زباله کوچک برای آشپزخانه در یک خانواده چند نفره مناسب نیست و احتمالاً نمی خواهید وقتی که می خواهید آماده شوید، یک سطل زباله 12 گالنی فضای حمام را پر کند. مهم است که بدانید کجا می خواهید از سطل زباله استفاده کنید تا اندازه مناسب را به دست آورید.

باز شدن سطل زباله همچنین تعیین می کند که آیا درب آن مکانیزم باز شدن دارد یا خیر. سطل زباله باز درب ندارد و به همین دلیل گاهی اوقات می تواند بدبو باشد و زباله های شما را نمایان کند.

بسیاری از سطل‌های زباله درب دار دارای مکانیسم‌هایی برای باز کردن پدال هستند که در آن روی پدال در پایه قرار می‌گیرید، و آنها بدون دست باز می‌شوند. ب

رخی دیگر گزینه درب چرخشی را روی درب دارند که در آن زباله های خود را از آن عبور می دهید. برخی از افراد گزینه هندزفری را برای اهداف بهداشتی می‌خواهند، و برخی نمی‌خواهند با درپوش‌ها سر و صدا کنند و می‌خواهند بتوانند زباله‌ها را از سراسر اتاق به داخل سطل پرتاب کنند.

سطل‌های زباله دارای ویژگی‌های متفاوتی هستند که سعی می‌کنند محصولی را که ذاتاً کثیف است تمیز کنند: مکانیزم‌های باز کردن بدون استفاده از هندزفری، فیلترهای جاذب بو و قلاب‌های آستری برای نگه داشتن کیسه‌ها تنها برخی از عناصر طراحی هستند که می‌توانند زندگی شما را بیشتر کنند. راحت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.