زیتون کبابی فامیلا در جلوگیری از پوسیدگی دندان تاثیرگذار است

اگرچه زیتون کبابی فامیلا سرشار از ویتامین‌های مختلف (A، E، و K)، مواد معدنی، و آنتی‌اکسیدان‌ها و همچنین چربی‌ها و پروتئین‌های سالم است که برای سلامت انسان مهم هستند، سگ‌هایی که از یک رژیم غذایی کامل و متعادل تغذیه می‌شوند، تغذیه نمی‌شوند.

لزوماً به این مواد مغذی اضافی نیاز دارید. اعتقاد بر این است که در انسان، زیتون به کاهش کلسترول و فشار خون کمک می کند و همچنین از بیماری های قلبی و حتی برخی سرطان ها جلوگیری می کند.

زیتون

آنها همچنین برای بهبود هضم، تسکین واکنش های آلرژیک و کاهش التهاب در نظر گرفته می شوند.

اما در حالی که حیوان خانگی شما احتمالاً مجبور است مقادیر بیشتری زیتون مصرف کند تا از این فواید بهره مند شود (که لزوماً بی خطر نیست)، این بدان معنا نیست که زیتون می تواند یک میان وعده سالم گهگاهی برای نوزاد شما باشد. اعتقاد بر این است که مواد مغذی ضروری موجود در زیتون پتانسیل کمک به تقویت سیستم ایمنی سگ شما و کاهش التهاب، بهبود بینایی و سلامت استخوان‌ها و حتی کمک به پیشگیری از بیماری‌های قلبی و سرطان‌های مختلف را دارد.

زیتون همچنین با افزایش عملکرد مغز مرتبط است، بنابراین استدلالی برای تغذیه زیتون برای کمک به تقویت سلامت شناختی Rover وجود دارد. و اگرچه چربی بالایی دارند، اما این یک اسید چرب تک غیراشباع است که برای سگ ها و انسان ها مفید است و این پتانسیل را دارد که سطح کلسترول را کاهش دهد و در عین حال پوست و پوششی سالم برای توله سگ شما ایجاد کند.

انتخاب زیتون برای سگ ها
یکی از اجزای ضروری رژیم مدیترانه ای، زیتون در سرتاسر جهان رشد می کند و حدود 2000 گونه مختلف وجود دارد. اگر بین زیتون سیاه و سبز تصمیم می گیرید، صاحبان حیوانات خانگی باید بدانند که هر دو گونه برای حیوانات خانگی مناسب هستند.

با این حال، شما فقط می خواهید زیتون های ساده و بدون نمک را به عنوان میان وعده برای غذای خود انتخاب کنید و زیتون را در حد اعتدال ارائه دهید. تغذیه بیش از حد زیتون به سگ شما نه تنها کالری های غیرضروری به رژیم غذایی سگ شما اضافه می کند و آنها را در معرض خطر مشکلات مرتبط با وزن قرار می دهد، بلکه همیشه این احتمال وجود دارد که زیتون ممکن است باعث مشکلات گوارشی مانند درد معده، استفراغ یا (به احتمال زیاد) شود. اسهال در برخی از سگ ها

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.