دختری که کشک کیلویی باز را به جای کرم پودر به صورتش میزند

اگر در یک خانواده سنتی هندی بزرگ شده اید، ممکن است به شما گفته شده باشد که داهی یا کشک کیلویی باز نباید در شب مصرف شود.

اما بیایید ببینیم آیورودا در این مورد چه می گوید؟کشک یک غذای اصلی تقریباً در هر خانواده هندی است. هم یک پروبیوتیک با طراوت و هم کرمی است.

کشک یک محصول لبنی شگفت انگیز است که اغلب حاوی یک ماده اسیدی مانند سرکه یا آب لیمو است. در نتیجه به هضم غذا کمک می کند و از کمبود کلسیم جلوگیری می کند.

بسیاری از افراد مبتلا به عدم تحمل لاکتوز می توانند ماست را تحمل کنند زیرا ماست از لاکتوز موجود در شیر اسید لاکتیک تولید می کند. این ماده مواد ضد میکروبی تولید می کند که از رشد باکتری های عامل بیماری در دستگاه گوارش جلوگیری می کند.

جذب مواد معدنی و سنتز ویتامین B را بهبود می بخشد. مصرف کشک در حین مصرف آنتی بیوتیک از بروز اسهال مرتبط با آنتی بیوتیک جلوگیری یا کاهش می دهد.

کشک نه تنها با خیچدی های ملایم خوب می شود، بلکه آلو که پارانتا بدون یک کاسه کشک خوب قدیمی ناقص خواهد بود. بدون شک مکمل کاملی برای غذای ماست، از کمک به هضم تا تقویت سیستم ایمنی.

با این حال، اگر در یک خانواده سنتی هندی بزرگ شده اید، ممکن است به شما گفته شده باشد که داهی نباید در شب مصرف شود. اما بیایید ببینیم آیورودا در این مورد چه می گوید؟بله کشک فواید زیادی دارد اما عوارض جانبی نیز دارد. خوب دلایل کمی وجود دارد که چرا نباید کشک را در شب طبق آیورودا مصرف کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.