خانم های خانه دار با شال توری توانستند کسب و کار عجیبی راه اندازی کنند

برای تکمیل کمد لباس آماده، شال یا روسری را به عنوان دستبند دور مچ می بندیم. دسته کیف های نمادین را به زیبایی می پوشاند تا آنها را شخصی سازی کند.

برای طرفداران سبک شیک بوهمی، سبدهای حصیری خود را با یک روسری چاپ شده اضافه کنید. همچنین می توان آن را روی موهای کوتاه یا بلند مانند عمامه، هدبند، به دور نان یا دم بسته شده استفاده کرد.

می توانید از شال توری نیز  برای این منظور  استفاده نمایید و زیبایی خود را دوچندان کنید.

من یک آموزش عالی از یوتیوبر آمریکایی Milabu برای شما پیدا کردم که به شما کمک می کند تا مدل موی زیبایی با روسری ایجاد کنید. نترسید، زیرنویس ها به شما امکان می دهد توضیحات او را درک کنید.

چرا کمربندهای خود را با روسری های چاپ شده زیبا جایگزین نکنید؟ در قسمت کمر روی لباس، کت و شلوار، کت و شلوار یا روی باسن در حلقه های شلوار جین، ظاهر شما را برای ظاهری پیچیده تر بهینه می کند.

یک قطعه آفتاب پرست واقعی، روسری بهترین متحد ما برای شیک کردن لباس هایمان است. فرمت چاپی، ساده، ساده، رنگارنگ، مینی یا ماکسی، این مد ضروری است که تفاوت را ایجاد می کند.

علاوه بر این، انتظار دریافت تعریف و تمجید از دوستان خود را داشته باشید!برای فصل بهار، مواد طبیعی، سبک و راحت مانند پنبه، ابریشم، مدال و کتان را انتخاب کنید.

در مورد ابریشم، این ماده نسبتاً شکننده ای است که از تمیز کردن ماشینی خوشش نمی آید، برای حفظ حداکثر زمان ممکن، با افزودن کمی شامپوی ملایم، آنها را در آب سرد خیس کنید. آنها را مالش ندهید بلکه فقط آب را هم بزنید تا کثیفی از بین برود.

با آب با اضافه کردن کمی سرکه سفید بشویید. بدون پیچاندن آنها اما با استفاده از حوله، آنها را بپیچانید. آنها را صاف و در سایه روی یک حوله خشک خشک کنید. آنها را همیشه وارونه و با دمای پایین اتو کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.