حمل و نقل آسان با کوله پشتی های اسپرت

به عنوان یک انحراف از خطوط براق، کوله پشتی های روزانه اسپرت روشی کوچک و سبک وزن برای حمل بسیاری از وسایل با پراکندگی وزن زیاد است. کوله‌پشتی‌های روزانه می‌توانند به نوجوان شما این امکان را بدهند که جیب‌های متعدد ساخته شده از مواد ریپس‌استاپ، با تسمه‌های شانه‌دار و پراکنده وزن بند باسن را داشته باشد.

آنها یک انتخاب عالی برای بچه‌های کوچک‌تر هستند که برای بردن همه کتاب‌هایشان به مدرسه تلاش می‌کنند، و واقعاً ماندگار خواهند بود – که برای پیاده‌گردی‌های کیف چرم پوست ماری زنانه روز آینده و روزهای ساحلی خانوادگی عالی است.

برای استفاده در مدرسه، به دنبال بسته‌های روزانه باشید که دارای یک جیب کوچک‌تر برای چیزهایی مانند ناهار و کلیدهایشان، و همچنین یک جیب لپ‌تاپ یا آستین داخلی برای کیف پول مردانه چرمی یادداشت‌برداری و جلسات مطالعه هستند.

کیف نوجوان شما کمک می‌کند تا آن‌ها را برای هر روز تنظیم کنید، بنابراین آنها را با انتخاب سبکی که کیف چرم مجلسی مردانه برای نیازهایشان کار می‌کند مشارکت دهید!

این روزها لپ تاپ ها، تبلت ها و گوشی های هوشمند بخشی از تجربه مدرسه هستند. پس از صرف صدها، احتمالاً هزاران دلار، برای یک لپ تاپ برای یک دانش آموز، باید مطمئن شوید که آنها از این سرمایه گذاری محافظت می کنند. برای آن، یافتن کیف مناسب بسیار مهم است.

محفظه لپ تاپ چیزی بیش از یک اسلات برای لپ تاپ است. باید هم در پشت و هم در جلو بالشتک زده شود. بالشتک پشتی تضمین می کند که اگر کیف به زمین پرتاب شود، کیف چرم اداری لپ تاپ ضربه را احساس نمی کند.

در همین حال، لپ‌تاپ در جلوی لپ‌تاپ از چریدن در برابر وسایل داخل اصلی، از هدفون گرفته تا قلم‌های تیز یا ظروف آموزشی، ناهار ریخته شده و غیره محافظت می‌کند. حتی برخی از کوله پشتی های لپ تاپ دارای یک محفظه جداگانه برای لپ تاپ زیپ دار در پشت هستند تا کامپیوتر یا تبلت را کاملا از هر چیز دیگری دور نگه دارد.

 • منابع:
  1. Backpack and laptop bag buying guide
 • تبلیغات: 
  1. ساخت سررسید با کاغذهایی که پاره نمی شوند!
  2. ساخت نوعی رنگ با استفاده از مایع ظرفشویی
  3. زنی که برای هدیه ولنتاین برای همسرش لوله خرطومی خرید!
  4. روشهای آسان برای درمان افسردگی!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.