جعبه کادو در بازار توسط مردی که از زنش جدا شد به آتش کشیده شد

در قرن بیست و یکم، برخی از سازندگان جسورانه کالاهای لوکس تصمیم گرفتند که مرزهای صنعت جعبه جواهرات و انواع جعبه کادویی را جابجا کنند.

برخی از جعبه کادو در بازار و جعبه های جواهرات از نظر مورخان هنر به اندازه‌ای چشمگیر بوده است که به مجموعه‌های دائمی موزه‌ها راه پیدا می‌کنند. در اینجا چند نمونه آورده شده است.

شرکت کالاهای لوکس Mouwad جعبه جواهرات Flower of Eternity Jewellery Coffer را معرفی کرد که با استفاده از طلای 18 عیار و نقره ساخته شده و با 542.39 قیراط الماس سفید و زرد، 293.42 قیراط یاقوت کبود سفید و صورتی، 6 قیراط، 20 روبل تزئین شده است. و 1799.95 قیراط لاجورد.

این جعبه جواهرات نفس گیر با ارزش 3.5 میلیون دلار در سال 2016 توسط رکوردهای جهانی گینس به عنوان با ارزش ترین جعبه جواهرات جهان شناخته شد.

در اینجا نمونه‌ای از جعبه جواهرات مصری باستانی پسین آمده است. جعبه چوب و استخوان با استفاده از دو تکنیک مختلف، کنده‌کاری و پر کردن موم، برای تولید تصاویری از برهنه‌های مرد و رقصندگان زن تزئین شد.

این جعبه به احتمال زیاد توسط یک زن ثروتمند برای نگهداری جواهرات و سایر اقلام گرانبها استفاده می شده است.

در اینجا نمونه ای از تابوت جواهرات ساخت فرانسه، حدوداً آورده شده است. 1575-1585. این تابوت جواهرات از موادی مانند چرم با ابزار طلا، پایه های فلزی طلاکاری شده و آستر ساتن ابریشمی ساخته شده است.

این یک نمونه از جعبه جواهرات فرانسوی است. 1875 ساخته شده در طلا و مینا توسط Lucien Falize. Falize یکی از اولین هنرمندانی بود که از فرم های طبیعی یا گیاه مانند در طراحی جواهرات استفاده کرد و این جعبه نمایانگر سبک آرت نوو است.

جعبه کادویی جواهرات آمریکایی در موزه ملی تاریخ آمریکا یک نمو.نه بسیار عالی از این جعبه می باشدو

این جعبه به سبک آرت دکو توسط شرکت تولید سلولوئید در سال 1929 ساخته شد. جعبه جواهرات با سلولوئید نارنجی ساخته شده است و درب آن دارای نقش لاله است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.