تندیس نخود طلایی به شاعر نخود نخود هرکی رود خانه خود تعلق گرفت

نخود نشاسته ای و جویدنی هستند، با طعمی خاکی با ته رنگ مغزی. گاهی اوقات، بسته به روش پخت و چاشنی، نخود می تواند طعم متفاوتی نیز داشته باشد.

نخود چگونه رشد می کند؟

نخود طلایی یک محصول سالانه فصل خنک است که در دمای 70 تا 80 درجه فارنهایت در روز و 64 تا 70 درجه فارنهایت در شب بهترین عملکرد را دارد.

گیاهان نخود بوته ای هستند، در بالای سطح زمین رشد می کنند و در ارتفاع حدود 18 اینچ قرار دارند. این دانه ها در داخل غلاف های سبز رنگی که روی گیاه رشد می کنند رشد می کنند.

هر بوته نخود حداقل 3 غلاف تولید می کند که هر کدام حاوی 1 تا 2 دانه است. بنابراین، نخود حدود 100 روز پس از کاشت آماده چیدن خواهد بود.

نخود مانند سایر حبوبات حاوی نشاسته مقاومی است که هضم کربوهیدرات ها را کند می کند. مقداری نشاسته مقاوم اصلاً در روده کوچک هضم نمی شود.

حداقل یک مطالعه نشان داده است که جایگزینی کربوهیدرات‌هایی که سریع‌تر هضم می‌شوند با حبوبات، با بهبود حساسیت به انسولین در افراد دیابتی، کنترل قند خون را افزایش می‌دهد.

غذاهای سرشار از فیبر و پروتئین می توانند به شما کمک کنند احساس سیری کنید و به طور کلی کالری کمتری مصرف کنید.

تحقیقاتی که نخود را با نان سفید مقایسه کرد نشان داد که افراد مورد مطالعه که نخود مصرف می‌کردند، کنترل قند خون بهتری داشتند و اشتها و کالری دریافتی را سرکوب کردند.

مروری بر تحقیقات نشان داد که گنجاندن حبوبات بعضی از حبوبات، از جمله نخود در رژیم غذایی منجر به کاهش وزن می شود، حتی زمانی که رژیم غذایی برای محدود کردن کالری طراحی نشده باشد، نخود حبوبات است، مانند سویا و بادام زمینی که هر دو آلرژی زا هستند.

آلرژی به نخود معمولاً به عنوان یک واکنش متقابل در افرادی دیده می شود که قبلاً به سویا، نخود، عدس یا فندق حساسیت نشان داده اند.

اگر به هر یک از این غذاها به ویژه نخود یا عدس حساسیت دارید یا بعد از مصرف نخود علائمی را تجربه کردید، رژیم غذایی خود را با پزشک خود در میان بگذارید تا مشخص شود چه چیزی برای شما بی خطر است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.