تاثیر درمانی عجیب دمپایی چرم مردانه بر افراد با مشکلات قلبی

دمپایی چگونه ساخته می شود ؟ اجزای ضروری یک کفش و دمپایی چیست؟ کفش از چه چیزی ساخته شده است ؟ کفش و دمپایی زنانه یا مردانه در فرآیند صنعتی شدن یک کارخانه کفش چه تغییری می کند؟

چرخه تولید یک کارخانه کفش و دمپایی چرم مردانه ، تمام مراحل تولید کفش را بر عهده دارد. مسیر اولیه و مطالعه مدلینگ با سجاف و برش دستی و با اتو رویه ها ادامه می یابد.

سپس به مونتاژ و درمان قسمت های پایین می رویم. فرآیند صنعتی کفش با چسباندن قسمت زیرین و با افزودن هرگونه لوازم جانبی بند، قطعات کوچک، سگک، بدلیجات و غیره ادامه می یابد.

سپس با تکمیل، اصلاح هر گونه نقص و کنترل کیفیت به پایان می رسد. با بسته بندی محصول نهایی به پایان می رسد

کفش و دمپایی های ما ساخت ایتالیا هستند یا به طور کامل در ایتالیا در معروف ترین منطقه کفش ایتالیا که در منطقه مارکه واقع شده است تولید می شوند.

سبک ایتالیایی دمپایی چرم و کفش‌های پتی را در تمام جزئیات متمایز می‌کند و باعث می‌شود که مشتریان ما که همیشه به دنبال کیفیت با قیمت مناسب هستند، مورد توجه ویژه‌ای قرار بگیرند.

پس از انتخاب دقیق مواد برای ساخت کفش هایمان، ما عمدتاً از چرم برای زیره کفش و از چرم طبیعی برای رویه استفاده می کنیم.

در مورد کفش های اسپرت تر مانند کفش های کتانی، از زیره لاستیکی تولید شده در ایتالیا استفاده می کنیم.

همانطور که از جزئیات می بینید، صنعتگران ما تعهد و توجه خود را به هر جفت کفش تولید شده به منظور برآورده کردن انتظارات مشتری معطوف می کنند.

مدیر خلاق ما جورجیو جولیانی با بیش از ده سال تجربه، در هر مجموعه موفق می شود تا با انتخاب مواد با کیفیت، نیازهای زنان را به آخرین روند مد منتقل کند.

دمپایی و کفش‌های دست‌ساز کفش پتی، زیبا یا غیررسمی، به همراهان روزمره زندگی مشتریان ما، از خانه تا دفتر، از مراسم تا شام با دوستان و غیره تبدیل می‌شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.