به دلیل کمبود دفتر فیلی بزرگ نوشتن مشق کنسل شد

انواع مختلفی از دفتر ها وجود دارد و به ناچار برخی از آنها برای استفاده های خاص مناسب تر از سایرین هستند. به طور کلی، دفترها از نظر مواد جلد و نحوه صحافی متفاوت هستند، بنابراین چگونه مجموعه صفحات داخل که به عنوان بلوک کتاب یا بلوک متن شناخته می‌شود به جلد متصل می‌شوند.

ما انواع مختلف دفتر های موجود، نحوه ساخت و نحوه تاثیرگذاری این دفتر بر سبک یا کاربردی بودن آنها را می دانیم، بنابراین می توانید نوع مناسب دفتر را با توجه به نیازهای فردی خود انتخاب کنید.

در انتخاب دفتر فیلی بزرگ و یا هر دفتری که باری کاتر خود نیاز دارید باید نکاتی را هنگام خرید مد نظر قرار دهید تا  با توجه به آن بهترین نوع دفتر را تهیه نمایید.

در دنیایی که صفحه‌کلید لمسی روش ترجیحی برای برقراری ارتباط است، نویسندگان، دانش‌آموزان، مردان و زنان تجاری و هر کسی که فهرست کارها دارد هنوز به یک واژه‌پرداز با فناوری پایین نیاز دارند.

دفتر مارپیچ رایج ترین دفترچه یادداشت کاغذی است. دانش آموزان بزرگترین کاربران هستند و دلیل خوبی هم دارد. آنها ارزان هستند.

آنها در اندازه های مختلفی هستند که اکثر آنها بین 70 تا 200 صفحه هستند. آنها معمولاً با سیم بسته می شوند و با سه سوراخ سوراخ می شوند و صفحات آنها معمولاً برای برداشتن آسان سوراخ می شوند.

رایج ترین اندازه 8 1/2 در 11 اینچ است. دفتر های مارپیچ حاوی کاغذهای خطی هستند، یا با خط کشی گسترده یا دانشگاهی. روکش آنها مقوای نازک، پلی پروپیلن یا پلاستیک انعطاف پذیر است.

دفتر ترکیب بندی محکم تر از دفتر مارپیچ با روکش مقوایی ضخیم تر است. دفترهای تألیف صحافی کتاب هستند، یعنی صفحات آن دوخته شده و سپس مانند کتاب صحافی می شوند.

آنها معمولاً شامل 100 صفحه تحت کنترل دانشگاه هستند و اندازه آنها 9 3/4 در 7 1/2 اینچ است. صفحات سوراخ نیستند، زیرا برای حذف طراحی نشده اند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.