با لباس آتش نشانی بچه گانه برای همیشه از شر تصاف در امان بمانید

کودکان کوچکتر به یک دلیل ساده بیشتر در معرض سرما هستند: بدن کوچکتر آنها به سرعت گرما را از دست می دهد.

بچه‌های کوچک‌تر نیز کمتر متوجه می‌شوند که دارند سرد می‌شوند، به این معنی که وظیفه گرم نگه‌داشتن آنها (و دانستن نشانه‌های زمان ورود به داخل خانه) بر عهده ما والدین است.

لباس آتش نشانی بچه گانه دارای کیفیت عالی می باشد.

علاوه بر این، لباس پوشیدن نوزادان و کودکان برای زمستان هنری است. نکات لباس پوشیدن زمستانی ما اطمینان حاصل می کند که نه خیلی گرم، نه خیلی سرد، بلکه درست است—خواه برای کالسکه سواری، به پارک یا سفر با شما به فروشگاه می روند.

1. لایه بندی زمستانی راهی برای رفتن است
آکادمی اطفال آمریکا این قانون کلی را برای لباس پوشیدن در آب و هوای زمستان ارائه می کند: نوزادان و کودکان را در یک لایه بیشتر از لباسی که یک بزرگسال در شرایط مشابه می پوشد قرار دهید. چرا؟ حفره های هوا بین لایه های لباس در واقع به به دام انداختن گرما کمک می کند.

لایه‌بندی همچنین به بچه‌ها این امکان را می‌دهد که مثلاً زمانی که شما در حال حمل و نقل هستید، به جای اینکه بین گرم شدن بیش از حد یا یخ زدن یکی را انتخاب کنند، ژاکت یا ژاکت را در بیاورند. (به عبارت دیگر، فقط روی آن PJ ها پارکی پرتاب نکنید!)

2. اما نه خیلی لایه…
قاعده کلی بالا را ببینید. قرار دادن کودک با لباس های بیرونی زیاد می تواند باعث سردتر شدن او شود. این به این دلیل است که لایه‌های اضافی می‌تواند باعث تعریق کودک شما شود، که لباس‌های او را خیس می‌کند و به سرما و باد اجازه می‌دهد دمای بدن او را پایین بیاورند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.