با غول های سیاه حوزه دمپایی زنانه عمده آشنا شوید

همانطور که به شما گفتم، دمپایی بیش از هر چیز برای گرم نگه داشتن پاهای کوچک ما ساخته شده است. در زمستان هیچ چیز بهتر از یک جفت دمپایی نرم و کرکی خوب نیست!

در این سبک برندهای SHEPHERD OF SWEDEN و UGG AUSTRALIA را کرک کردم.

دمپایی زنانه عمده به دلیل دارا بودن آستر بودن، حداکثر گرما را برای ما تضمین می کنند! مدل دالا از برند Ugg استرالیا از داخل و خارج با پوست گوسفند طبیعی پر شده است!

در مورد شپرد سوئد برای این جنتلمن ها، ما به مدل 15421 اندی، بلند و تا نوک پا و مدل فوق العاده شیک 1201 هوگو علاقه داریم!

قبل از نوشتن این مقاله، ما یک مطالعه علمی گسترده در دفتر خود انجام دادیم تا ببینیم کارمندان Nuknuuk چگونه دمپایی خود را می پوشند.

ما در مورد بخش علمی شوخی می کنیم، اما با همه صحبت کردیم تا نظر آنها را جلب کنیم. اتفاق نظر این بود که پاهای برهنه بهترین هستند!

همه در دفتر همچنین می خواستند به ما اشاره کنیم که همه آنها در مورد استفاده از دمپایی خود بسیار جدی هستند. پیام آنها این است: ما در تمام روز و هر روز در دفتر دمپایی خود را می پوشیم.

اگر تا به حال دمپایی پابرهنه خود را نپوشیده اید، به شما توصیه می کنیم که آن را امتحان کنید، به خصوص اگر یک جفت نوکنووک جدید برای سر زدن دارید.

با این حال، اگر از آن دسته افرادی هستید که با دمپایی خود جوراب می پوشید، به شما توصیه می کنیم این کار را انجام دهید! ما می دانیم که راحتی برای هر کسی می تواند کمی متفاوت باشد.

فرقی نمی کند نونووک های خود را با جوراب بپوشید یا بدون جوراب، می دانیم که از پوشیدن آن ها لذت خواهید برد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.