با ظروف قلم زنی به راحتی سرعت اینترنت را در منزل خود افزایش دهید

این نسخه استاندارد دارای لبه نورد جذابی به لب است و وزن آن شش اونس است.

کاسه‌های کف مسی ما که شگفت‌انگیز خلاقیت دست‌ساز است، به‌عنوان جرقه‌ای درگیری بین مشتری و نیمه بهتر او شناخته شده‌اند. به طور جدی!

هر کاسه کف که توسط یک صنعتگر مطابق با مشخصات ما ایجاد شده است، یکی یکی ساخته می شود. همانطور که در تصاویر مشاهده می شود به عنوان یک ورق مس شروع می شود و پس از استفاده از پایان چکش کاری شده، برجستگی ها در قسمت پایین قرار می گیرند تا به تسریع فرآیند کف کردن کمک کنند.

کناره‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که به یک پروفیل منحنی خیره‌کننده دست پیدا کنند که هم برای حفظ کف و هم برای جلوگیری از ضربه زدن برس به دو طرف کاسه ایده‌آل است.

ظروف قلم زنی از کیفیت و زیبایی بالایی برخوردار هستند.

ظروف

تکیه گاه انگشت شست راحت به قسمت بیرونی چسبانده شده است و برای گرفتن ایمن کمی فرورفته است. در نهایت، لبه بالایی به پایان می رسد، و نام شرکت در پایین مهر می شود.

زیبایی این کالای دست ساز این است که هر کدام کمی متفاوت خواهند بود.

عیوب طبیعی موجود در مس همراه با کاردستی هر کاسه تضمین می کند که هیچ دوتا دقیقاً یکسان نخواهند بود. اندازه آنها تقریباً 4 1/2 اینچ عرض و 1 1/2 اینچ عمق است و شبیه به تصویری خواهند بود.

دستورالعمل مراقبت: فقط با دست شستشو شود – در ماشین ظرفشویی قرار ندهید. پس از هر بار استفاده به سادگی آبکشی کرده و خشک کنید.

اگر تصمیم گرفتید که صاحب افتخار کاسه کف مسی Captain’s Choice شوید، یک وان از صابون یا کرم اصلاح محبوب ما را انتخاب کنید!

یا به بسته نمونه صابون اصلاح مناسب ما نگاهی بیندازید، جایی که می توانید همه آنها را امتحان کنید!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.