این سویشرت بیسبالی دخترانه را می توانید با هر کفشی ست کنید!!

هودی‌ها به یک مد اصلی در ایالات متحده تبدیل شده‌اند، که فراتر از هدف اصلی اصلی لباس‌ها، مشابه شلوار جین است. این لباس راه خود را به سبک های مختلف پیدا کرده است، حتی تا آنجا که زیر کت کت و شلوار پوشیده می شود.

هودی‌های زیپ‌دار و انواع سویشرت بیسبالی دخترانه معمولاً به عنوان هودی زیپ‌آپ شناخته می‌شوند، در حالی که هودی بدون زیپ را می‌توان به عنوان هودی پیراهن کش توصیف کرد.

در سرتاسر ایالات متحده، معمولاً برای نوجوانان و بزرگسالان جوان، پیراهن‌هایی با یا بدون سرپوش که نام مدرسه یا طلسم مربوطه خود را روی سینه نشان می‌دهند، به عنوان بخشی از یک یونیفورم یا ترجیح شخصی استفاده می‌کنند.

عرقچین کلاهدار یک لباس سودمند است که در دهه 1930 برای کارگران در انبارهای سرد نیویورک پدید آمد و بنابراین بیش از 80 سال است که وجود داشته است.

در دهه‌های 70 و 80، هودی‌ها توسط فرهنگ هیپ هاپ به عنوان نمادی از آنچه که یکی از خبرنگاران آن را ناشناس بودن جالب و تهدید مبهم نامید، پذیرفت. جرم جنایت آمیز تهدیدآمیز و بدین وسیله نمادگرایی غیر اصلی خود را بیشتر نشان می دهد.

در سال 2012، تریون مارتین در حالی که یک هودی پوشیده بود توسط جورج زیمرمن مورد اصابت گلوله قرار گرفت و اعتراضات به مرگ او شامل هودی‌ها بود.

جرالدو ریورا، مجری فاکس نیوز، جوانان سیاهپوست را تشویق کرد که پوشیدن هودی را متوقف کنند اگرچه او بعداً به خاطر نظرات خود عذرخواهی کرد.

تیم دفاعی زیمرمن چیزی را ارائه کرد که دفاع هودی نامیده می شد. آنها استدلال کردند که برای زیمرمن منطقی بود که هودی مارتین را یک تهدید بداند.

به گفته Carolyn Fluehr-Lobban، نویسنده نژاد و نژادپرستی، پس از محاکمه زیمرمن، این لباس نماد جنبش Black Lives Matter شد.

سوئیشرت یک پیراهن آستین بلند است که از پارچه ضخیم و معمولاً نخی ساخته شده است. سویشرت‌ها تقریباً منحصراً لباس‌های غیررسمی هستند و از این رو به اندازه برخی ژاکت‌ها شیک نیستند.

سویشرت ها ممکن است کلاه داشته باشند یا نداشته باشند. در حال حاضر معمولاً به یک سویشرت با کلاه به عنوان هودی گفته می‌شود، اگرچه رسانه‌های رسمی‌تر هنوز هم از اصطلاح سوئیشرت کلاهدار استفاده می‌کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.