استفاده از درب چوبی قدیمی ارزان برای ورودی سازمان ملل

برای مصارف داخلی با پنل های چوب طبیعی خود که ظاهر کلاسیک لوکسی به آن می بخشد، بیشتر با تمام طراحی های داخلی به ویژه طرح های کلاسیک مناسب است.

هسته اختیاری است اما معمولاً کمپ عسل به دلیل کیفیت آن ارجحیت ندارد. پانل ها با انواع چوب های واقعی با رنگ ها و تاک های زیبای آن عرضه می شوند.

درب های لمینت: درب چوبی قدیمی کلاس متوسط ​​که برای هر کاربری داخلی مناسب هستند مانند درب اتاق درب مدرسه درب بیمارستان و درب هتل. آن را با رنگ ها و اشکال بسیاری بر اساس درخواست ارائه شد تا یکی از بهترین درهای فروش در صنعت باشد.

از لایه ای از رزین چوب طبیعی با ضخامت 0.6 میلی متر به عنوان پانل پوششی ساخته شده است و هسته اختیاری است.

درب‌های ملانین از انواع درب‌های لمینت هستند و پالت چوبی دست دوم از این جنس می باشد. تنها تفاوت آن‌ها در ضخامت پانل پوششی است، ملانین تنها با ضخامت 0.2 میلی‌متر عرضه می‌شود. این درب ها به دلیل استقامت 40 دقیقه در برابر آتش، مقاوم در برابر آب، آنتی باکتریال و دوام عمومی مطلوب هستند.

درب

درب‌های رنگ‌شده: از هر نظر شبیه درب‌های چوبی روکش‌شده هستند، اما پانل‌های پوششی آن‌ها رنگ‌آمیزی می‌شوند که آن‌ها را بر اساس رنگ استفاده‌شده به دو دسته درب‌های معمولی رنگ‌شده و درب‌های لاکی تقسیم می‌کنند.

رنگ معمولی رنگ روشن است، شما می توانید قیمت چوب کیلویی مناسب را برای ساخت آن در نظر بگیرید. انگورهای چوب را از طریق آن احساس و حتی ببینید و با انواع رنگ ها همراه است. رنگ درهای لاکی رنگ خاصی است زیرا حاوی اکریلیک است که آن را ضخیم‌تر می‌کند و نه تنها با همه رنگ‌ها بلکه با سایر گزینه‌های رنگی مانند رنگ‌های حصیری از رنگ‌های درخشان عرضه می‌شود.

پنل آمریکایی: قیمت درب چوبی ارزان  تجاری بسیار معروف با توجه به نوسانات بازار گران است، البته هسته آن استاندارد است که به جای ام دی اف هانی کمپ و HDF است. پنل روکش نسبت به سایر انواع درب نازکتر است و با رنگ معمولی رنگ آمیزی شده است. یک راه حل ارزان و آسان برای درب های تجاری.

 • منابع:
  1. !Wooden doors types and all what you need to know about
 • تبلیغات: 
  1. با استفاده از acu خودرو می توانید دکل اینترنت همراه بسازید
  2. رنگ لباس هایی که با پوشیدن آنها شما را لاغرتر می کند
  3. گوشواره هایی که به گوش سوراخ شده نیاز ندارند
  4. بسیاری از کاربرد های پلاستیک که پیش بینی شده است

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.