استفاده از برندهای آرکوپال و لومیناک در ماشین ظرفشویی و فر

از برندهای آرکوپال و لومینارک می توان آرکوپال دینو در مایکروویو، ماشین ظرفشویی و فر استفاده کرد. برند آرکوپال از شیشه سکوریت شده استفاده می کند در حالی که لومینارک از چندین شیشه استفاده می کند.

آرکوپال از مواد شیشه ای اوپال و پرسلن از فلدسپات، کوارتز و کائولن ساخته می شود و با هم مخلوط می شود و در کوره قرار می گیرد سپس در دمای 1400 درجه سانتیگراد پخته می شود.

آرکوپال در فرانسه توسط شرکت آرک آرکوپال فرانسه اینترنشنال تولید می شود در حالی که چینی نوعی خاک رس از خانواده سرامیک است. آرکوپال نازک تر و سبک تر از چینی است. هم آرکوپال و هم پرسلن دارای رنگ سفید مایل به شیری هستند.


آرکوپال یک ظروف شیشه ای کاملا سکوریت شده است که بسیار قوی و مقاوم است. برند آرکوپال فرانسه در مایکروویو و ماشین ظرفشویی ایمن است. آرکوپال دارای ظروف نانوایی است که قابل استفاده در فر، مایکروویو و شستشوی دستی است.

Arcopal یک برند فرانسوی تحت شرکت بارکد خوان مادر Arc International است در حالی که Pyrex برندی است که توسط Corning Incorporated، یک شرکت فناوری چند ملیتی آمریکایی معرفی شده است.

آرکوپال از مواد شیشه ای اوپال ساخته شده است در حالی که پیرکس از بوروسیلیکات، شیشه سودا-آهک، ظروف سنگی و مواد دیگر ساخته شده است.

ظروف شیرینی  آرکوپال در فر ایمن هستند در حالی که پیرکس می تواند در فر قرار گیرد. آرکوپال و پیرکس در برابر تغییرات دما مقاوم بوده و در هنگام استفاده از هر دو محصول هیچ گونه لکه ای ندارند.

برندهای آرکوپال و پیرکس قابل شستشو در ماشین ظرفشویی، فریزر و مایکروویو هستند.

 • منابع:
  1. ?IS ARCOPAL LEAD FREE
 • تبلیغات: 
  1. نوعی روغن خراطین که موجب تلف شدن پیر مرد شد!
  2. مرغی که فقط بر روی سبد حصیری تخم می گذارد
  3. با این اینورتر قبض برق ماهیانه خود را صفر کنید!
  4. چطور وزن خود را در یک هفته 20 کیلو کاهش دهیم

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.