آموزش و پرورش از دفتر سیمی دولتی جدید نانو رونمایی کرد

ممکن است تصور شود که دفترچه یادداشت سنتی فرصت‌های دانش‌آموز را برای تفکر خلاق حذف نمی‌کند، اما اینطور نیست. از دانش آموزان بخواهید مکث کنند، به یادداشت های خود نگاه کنند و تصویری را در کنار نکات کلیدی ترسیم کنند.

سعی کنید یادداشت های Doodle را در دفتر سیمی دولتی وارد کنید یا از دانش آموزان بخواهید که دفترچه های کاغذی خود را به دفترچه های تعاملی رنگارنگ تبدیل کنند.

از دانش‌آموزان خواسته‌ام قبل از برش دادن و چسباندن آنها در دفترچه‌هایشان، نقشه‌هایی را روی کاغذ خالی، یا برچسب‌ها و نقشه‌های از پیش طراحی شده رنگی ایجاد کنند.

استفاده از دانش آموزان نه تنها از قلم و کاغذ برای کلاس، بلکه از مداد رنگی، نشانگر، نوار، چسب و قیچی نیز می تواند با افزودن بعد لمسی به یادداشت برداری برای دانش آموزان مفید باشد.

یک روال برای یادداشت برداری و نگهداری نوت بوک ایجاد کنید. روش های زیادی برای ثبت اطلاعات وجود دارد که هر کدام مزایا و محدودیت هایی دارند.

قدم مهم برای هر نویسنده این است که به سیستمی برسد که کار کند و با عادات کاری او مطابقت داشته باشد. برخی از افراد یادداشت های مختصری را در یک دفترچه یادداشت می کنند و در زیر موقعیت و تاریخ ثبت می کنند.

برخی دیگر یادداشت های اولیه را برمی دارند و سپس در فایل های کامپیوتری که ممکن است مرتب شده و با موضوع کدگذاری شوند، به تفصیل توضیح می دهند. در اینجا چند اصل مهم برای یادداشت برداری آورده شده است:

ارز یک رویکرد ثابت برای یادداشت برداری اگر دوست دارید از کارت های 5 در 7 اینچی استفاده کنید، برای هر پروژه ای به آن سیستم بچسبید تا مواد خود را به روشی ثابت شکل دهید.

اگر برای شما مفیدتر است که یک نوت بوک صحافی شده داشته باشید، سیستم یادداشت برداری خود را در آن رسانه توسعه دهید.

اگر گزینه های یک فایل یادداشت کامپیوتری را دوست دارید، کمی زمان و تلاش برای راه اندازی یک سیستم فایل یادداشت برداری کامپیوتری اختصاص دهید. نکته مهم در اینجا این است که روشی داشته باشید تا بعداً در مورد سیستمی که می خواهید دنبال کنید سردرگم نشوید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.