آلیس با کفش ویکو زنانه در سرزمین عجایب قدم می زند

اگر چیزی شبیه ری دراموند هستید، پس از طرفداران بزرگ کفش‌های راحت هستید، چه کفش‌های اسپدریل گوه‌ای یا چکمه‌های کابوی آرام. البته، کفش های ری برای فعالیت های روزمره در مزرعه همیشه کفش های کتانی هستند.

آیا در مورد کفش های پیاده روی او تعجب می کنید؟ به این فهرست نگاه نکنید، که شامل کفش‌های کتانی مورد علاقه تمام دوران‌های ری است.

مجموعه ما بهترین کفش ویکو زنانه برای پیاده‌روی دارای پایه‌هایی با ساپورت قوس، بالشتک و ضربه‌گیر را دارد تا راحتی تضمین شده در تمام روز را تضمین کند.

برخی از این کفش‌های کتانی راحت برای زنان کفش‌های دویدن عالی نیز می‌سازند، بنابراین می‌توانید آن‌ها را در هنگام دویدن یک مایل یا صرفاً در دویدن انجام دهید.

ما نکات بیشتری برای انتخاب جفت کامل جدید شما داریم: برای شروع، پریا پارتاساراتی، متخصص پا در مریلند، DPM، می گوید که باید به دنبال کفش های محکمی باشید که نتوان آنها را به طور کامل از وسط خم کرد.

آنها همچنین باید یک کفی قابل جابجایی داشته باشند اگر فوم حافظه باشد امتیازات اضافی و یک پاشنه محکم و حمایت کننده داشته باشند.

محصولات زیر را بخرید تا همین امروز یک جفت کفش پیاده روی ایده آل خود را پیدا کنید تا بتوانید قدم های خود را با شیک شروع کنید!

کسانی که پاهای گشاد دارند، مشکل پیدا کردن کفش مناسب را می دانند. هر کسی چیزی متفاوت از کفش خود می خواهد، اما برای کفش پیاده روی، راحتی حرف اول را می زند.

افرادی که پاهای گشاد دارند اغلب از کفش هایی که با شکل پاهایشان مناسب نیست، درد و فشار را تجربه می کنند. پیدا کردن کفش های پیاده روی زنانه پهن می تواند چالش برانگیز باشد.

چه کفش کتانی با عرض بسیار عریض و چه با فضای داخلی جادار، این هشت کفش از بهترین کفش های پیاده روی برای پاهای گشاد از برندهایی مانند نایک و نیوبالنس هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.